Skip to main content

Odbierz PAKIET REMONTOWY PLUS od OBI

  • IC Nieruchomości Rybnik, Jastrzębie, Żory, Wodzisław
    Dodane 01 czerwiec 24
    przez: Izabella Czyż
    w kategorii: AKTUALNOŚCI

Cieszymy się, że możemy ogłosić, że IC Nieruchomości podjęło współpracę z renomowanym partnerem, OBI, aby dostarczyć naszym klientom wyjątkową ofertę. Jako firma dążąca do zapewnienia najwyższej jakości usług i korzyści naszym klientom, mamy przyjemność przedstawić nową inicjatywę - PAKIET REMONTOWY PLUS. 

Po zakończeniu transakcji, nasi klienci otrzymają wyjątkowy pakiet, który obejmuje: 

  • kartę podarunkową OBI, uprawniającą do otrzymania zwrotu (w formie doładowania) w wysokości 10% wartości rachunku. Minimalna kwota zakupów, aby skorzystać z tej promocji to 6.000 zł. 
  • informacje o usługach oferowanych przez OBI oraz zaproszenia do skorzystania z programu dla klientów.

Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty, która umożliwi Ci zarówno zakupy w OBI, jak i możliwość otrzymania zwrotu części wydanych środków. Ostatecznie przyjdzie czas na zdjęcia wnętrz, aby przedstawić Ci wizualizacje kuchni, łazienki, garderoby i ogrodu dostępne w ramach PAKIETU REMONTOWEGO PLUS.

Bądź z nami na bieżąco, czekają na Ciebie atrakcyjne korzyści i możliwości dzięki współpracy IC Nieruchomości z OBI. Wkrótce więcej szczegółów, zdjęć i informacji do przekazania. Odbierz swój pakiet remontowy plus i ciesz się korzyściami!
Odbierz PAKIET REMONTOWY PLUS od OBI